Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przeprowadzone kontole zewnętrzne zadań publicznych, na które dotację udzieliła Gmina Miejska Pabianice:

  • sprawozdanie z wykonania zadania publicznego (innego niż wypoczynek) przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta, na które dotacje udzieliła Gmina Miejska Pabianice za okres 22.12. - 31.12.2018 r. - sprawozdanie (BIP Urzędu Miejskiego w Pabianicach)

 

 

 

  • sprawdzenie sprawozdania z wykonania zadania publicznego przez wybrany podmiot dotyczący zadania pod tytułem „Prowadzenie noclegowni dla osób bezdomnych na terenie miasta Pabianic” na które dotacji udzieliła Gmina Miejska Pabianice w 2016 r. - notatka służbowa (BIP Urzędu Miejskiego w Pabianicach)
  • sprawdzenie sprawozdania z wykonania zadania publicznego przez wybrane podmioty dotyczące zadania publicznego tj. rozwiązania problemów alkoholowych na które dotacji udzieliła Gmina Miejska Pabianice w 2015 r. - notatka służbowa (BIP Urzędu Miejskiego w Pabianicach)

 

  • sprawdzenie sprawozdania z wykonania zadania publicznego przez wybrany podmiot dotyczący zadania publicznego tj. przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym na które dotacji udzieliła Gmina Miejska Pabianice w 2015 r. - notatka służbowa (BIP Urzędu Miejskiego w Pabianicach)
Wednesday the 19th - - Joomla 3.3 Templates